20 Ocak 2017 Cuma 23:20
Muhteşem Yüzyıl Kösem 40.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Ocak 2017 Cuma Fox Tv Sultan Murad’ın Mücadelesi

Fox Tv’nin sevilen dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde heyecan devam ediyor.2 sezonunda da beklentiyi karşılayan Muhteşem Yüzyıl Kösem bu hafta 39.bölüm ile 20 ocak Cuma akşamı ekranlarda oldu. İşte ayrıntılar!

Başrollerinde Metin Akdülger, Nurgül Yeşilçay, Farah Zeyhnep Abdullah, Caner Cindoruk gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Tims Productions’ın üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi geçtiğimiz sezon Star Tv’de yayınlanmasının ardından bu sezon kanal, oyuncu ve senaryo değişikliğine giderek Fox tv’de yayınlanmaya başlamıştı.

Bu sezon da büyük bir ilgi gören Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Sultan IV.Murad dönemine tanıklık ediyoruz. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Sultan Murad Anadoluda isyanı bastırmak için Bergama kalesi önüne gelir ve ekibi ile birlikte kaleye girmek için inanılmaz bir plan yaparlar. Bergama kalesine sızan Sultan Murad ve ekibi pusuya düşmekten kurtulamazlar.

Ahalinin linç etme girişiminde bulunduğu Farya ise saldırıdan son anda kurtulur. Aldığı acı haberin ardından kaderi ise tamamen değişecektir. Kösem Sultan ise Farya’ya saldıranları cezalandırmaktan geri durmaz.

Ayşe Sultan’ın saldırıyı düzenlediğine dair bir delil olmasa da Farya bunun Ayşe tarafından yapıldığına da emindir. Acıdan gözü dönen Farya ise Ayşe’yi suçlar.

Kasım’ın cezalandırılması ile birlikte Şehzade İbrahim’in korkuları gün yüzüne çıkar. Kendini odaya kapatan İbrahim için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fox Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 21.01.2017 00:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş