28 Kasım 2016 Pazartesi 11:31
Müebbet dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu
 Ülkemizin en çok takip edilen kanalları arasında yer alan ATV’den yepyeni bir dizi daha geliyor! Hazırlıkları başlayan ve yakında dizi severlerle buluşacak olan Müebbet dizisi oyuncu kadrosu ve konusu da şekillenmeye başladı. İşte detaylar..

 

Yapımcılığını Tims Productions’ın üstleneceği senaryosunu ise Elif Usman Ergüden’in yazacağı Müebbet dizisi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Umur Turagay’ın yöneteceği Müebbet dizisinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Fahriye Evce, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Tansu Biçer gibi isimler yer alacak.

Uzun bir zaman sonra bir dizi projesinde yer alacak olan Fahriye Evcen dizide çocukken kalp nakli yapılan ve ağabeyleri ise karanlık işlere bulaşan idealist bir avukatı canlandıracak.

Dizinin diğer başrol isimlerinden olan Engin Akyürek ise dizide doktorluk uzmanlık unvanını almaya çalışan ancak kendisini hapiste bulan bir genci canlandıracak.

Engin Akyürek kimdir?

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Akyürek Türkiye’nin Yıldızları programı ile birlikte sanat hayatına adım atar. 2004-2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde Kadir karakterini canlandıran Engin Akyürek ardından 2007-2008 yılları arasında ise Karayılan dizisinde rol almıştır.

2010-2012 yılları arasında ise Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde rol alan Engin Akyürek son olarak başrollerini Tuba Büyüküstün ile paylaştığı Kara Para Aşk dizisinde rol almıştır.

Son Güncelleme: 28.11.2016 11:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş