24 Kasım 2016 Perşembe 18:48
Müebbet dizi konusu ve oyuncu kadrosuYeni sezonun iddialı bir projesi olarak Müebbet dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Fahriye Evcen gibi başarılı isimler yer alıyor.

Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu dizinin başrollerinde yer alacak isimler olarak basında yer aldılar. Dizinin isminin Esaretin Bedeli olması bekleniyorken dizinin isminin Müebbet olacağı basında yer aldı.

Yapımını başarılı yapım şirketlerinden birisi olan Tims Productions’un üstleneceği dizinin senaryosunu Elif Usman Ergüden hazırlayacak. Dizinin yönetmeni ise Umur Turagay olacak.

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu ile birlikte Tansu Biçer ve Gülcan Arslan gibi önemli isimlerin yer alacağı dizinin çekimlerine başlandığı öğrenildi.

Fahriye Evcen’in 2 yıl gibi bir aradan sonra yeniden ekranlara dönecek olması sevenlerini heyecanlandırdı. Ülkemizde çok sevilen sanatçılar arasında yer alan Fahriye Evcen uzun bir aradan sonra bir dizi projesi ile televizyon seyircisinin karşısına çıkacak.

Engin Akyürek, Müebbet dizisinde; doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir gence hayat verecek. Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek.

İsminin Müebbet olması beklenen dizide oynaması kesinleşen isimlerden birisinin de Gülcan Arslan olduğu konuşuluyor. Yeni sezonun başarılı yapımlarından birisi olması beklenen dizi ATV ekranlarında yayınlanacak.


Son Güncelleme: 24.11.2016 18:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş