01 Şubat 2017 Çarşamba 12:23
Miralay Tevfik Kimdir?Tarihte Vatana İhanet Etmiş mi?Miralay Tevfik Kurtuluş Savaşındaki Önemi
 Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Vatanım Sensin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Vatanım Sensin dizisinde miralay Tevfik karakteri herkes tarafından ilgi odağı oldu. Yeni bölümde karşımıza çıkan Miralay Tevfik hakkında izleyiciler meraklarını gidermek istiyorlar. Miralay Tevfik kimdir işte kendisi hakkında detaylar.

Vatanım Sensin dizisi hikayesi ve oyuncuları ile izleyiciden tam not almayı başardı. Yeni bölümle karşınıza çıkan miralay Tevfik karakteri ilgi odağı oldu dizide miralay Tevfik karakterini Onur Saylak canlandırıyor. Onur Saylak kimdir nerelidir Kaç yaşındadır boyu yaşı kilosu ve hakkında bilinmeyenler sayfamızda sizler için  Hazırlandı.

Onur Saylak kimdir

12 Eylül 1977 yılında Ankara'da dünyaya geldi Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik bölümü kazanmış, daha sonra buradan ayrılarak Ankara Üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi ne girmiştir. Tiyatro etkinliklerinde baş ağrısını kanıtlayarak tiyatroya giriş yaptı ilerleyen yaşantısında kendisini bu yönden geliştirdi . Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümüne girerek aldığı Öğrenim ile Ankara Devlet Tiyatrosu'nda oynamaya başladı ve başarıları ard arda gelmeye başladı. TED Koleji tiyatro yönetmeni oldu 2003 tarihinde televizyon ekranlarına çıktı. TRT 2 de hadi gidelim isimli programda sunuculuk yaptı. 2014 tarihinde Hayat Ağacı dizisinde oynadı ilk evliliği Filiz alp gezmen ile yaptığı ikinci evliliği ise Tuba Büyüküstün ile oldu. 2012 yılında ikiz çocukları dünyaya geldi.

Son Güncelleme: 01.02.2017 12:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş