11 Ocak 2017 Çarşamba 22:01
Kurtlar Vadisi Pusu bu sezon yayınlanacak mı açıklama geldi!
 Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümleri resmi açıklama yapıldı. Dizinin yakın takipçilerinin ne yazık ki korkulu rüyası gerçek oldu. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bekleyenlerin en üzücü Haber geldi açıklama 360 TV nin aklınızda kalmasın isimli programında yapılarak dizinin yayından kaldırıldığı söylendi. İşte haberin detayları...

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümleri beklenirken uzun süredir ekranlarda olmaması için aklımda dizi bitti mi sorularını getirmişti. Ve sonunda korkulan başa geldi ve bu sene Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yayınlayacağı 360 TV'nin aklınızda kalmasın isimli programında açıklandı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilgili yapılan açıklamada bu sezon Kurtlar Vadisi dizisinin ülkenin durumu ve filmin hazırlıklarına dolayı yayınlayacağı bu yıl dizi yerine film çekileceği eylül sezonunda Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerini başlanacağı açıklaması geldi. Sinema filmine ise 1-2 ay içerisinde başlanacağı açıklanan programda film hazırlıklarının tamamlandığıda söylendi.

Ayrıca teknik ekibinde yurtdışına çıkacağı söylenen programda bir diğer konuşmacı tarafından sorulan soruda “Yabancı biride varmı ?” sorusu üzerine, program sunucusu “Evet var.İlk önce Kıbrıs’ı çekecekler sonrasında Kurtlar Vadisi Darbe’yi çekeceklerdi daha sonra diziyi çekecekler” cevabını verdi.

Son Güncelleme: 11.01.2017 22:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş