26 Ocak 2017 Perşembe 12:11
Kırlangıç Fırtınası Perihan Ünlücan Yaşı,Boyu,Hayatı

 Kudret’in kardeşi Ülfet evlilik dışı bir ilişkiden  çocuk sahibi olur. Bu sırada Kudret’in eşi de hamiledir ve yakın zaman içerisinde doğum olduğunda  kardeşinin bebeğini de birlikte doğduğunu ikiz olduğunu söyler herkese. Aradan seneler geçmiştir. Şahin ve Yusuf kardeş gibi büyümüşlerdir. Meryem ve Ülfet’te gerçeklerden habersizdir, Kudret ise hangisinin kendi çocuğu olduğunu bilmemektedir. Doğumu yaptıran Fikret Ana ise yıllardır içinde tuttuğu bu sırrı ne kadar daha içinde tutmaya çalışacaktır. Bu vicdan azabından kurtulmak istemektedir.
 
PERİHAN ÜNLÜCAN KİMDİR?

Nilay rolüyle Karadayı dizisinde gönüllere taht kuran başarılı ve güzel oyuncu Perihan Ünlücan Erenler, 1984 doğumlu. Yani 28 yaşında. İstanbul’lu olan yetenekli oyuncu , Kocaeli Üniversitesi Fizik bölümünde öğrenim görmesine rağmen oyunculuğa ilgisini açıktan açığa çevresindeki herkese belli ediyordu. Bir konserde keşfedilen ünlü oyuncu üniversiteden mezun olduktan sonra yönetmen Gül Oğuz’un desteğiyle oyunculuk kariyerine adım attı. Pepsi reklamında oynayan oyuncu ilk kez bir deneyim yaşadı.

Bütün beğenileri üzerine toplayan genç oyuncu dizi ve film teklifleri almaya başladı. Keskin Bıçak, Bir Günah Gibi ve 20 Dakika dizilerinde rol aldı. Karadayı dizisinde Nilay karakterini canlandıran oyuncu 2010 yılında ünlü yapımcı Tolga Erener’le Lübnan’da evlendi.Şimdilerde ise Fox TV’de yayınlanan; başrolü Fikret Kuşkan ve Emel Çölgeçen’in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinin kadrosunda yer almakta ve Reyhan karakterini canlandırmaktadır.

Son Güncelleme: 26.01.2017 12:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş