23 Ocak 2017 Pazartesi 18:01
Kırgın Çiçekler 69.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 30 Ocak Pazartesi ATV

ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisi 68.bölüm ile ekranlarda oldu. Yine heyecan dolu gelişmelerle reyting rekorları kıran Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle..

Pazartesi akşamlarına damga vuran ve başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Aleyna Solaker, İpek Karapınar gibi isimlerin oynadığı başrollerinde ise  NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta 68.bölüm ile  23 ocak pazartesi akşamı ekranlarda oldu.

Gerek oyuncu kadrosu gerek ise senaryosu ile kendini sevenlerine hayran bırakan Kırgın Çiçekler dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Nazan, Defne’yi yetimhaneye bırakıp gider. Defne ise kızların odasında sinir krizi geçirmiştir. Nazan’a iyice bilenen Defne ise Serkan’a evlatlık olduklarının gerçeğini açıklar. Serkan ise bu gerçeğin ardından Nazan’ın karşısına dikilir!

Sadullah’ın evlik kutlaması yapılmaktadır. Bu sırada ise Zehra ile Songül arasında yaşananlar gerilimin artmasına neden olur. Kemal Mesude’nin yasal haklarını üzerine alır. Yetimhaneye gelerek Eylül’ü almak ister.

Feride ve kızlar ise korkarak köşeye sıkışmışlardır. Eylül ise Kemal’e eve dönmemek için bir çözüm bulmak zorundadır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş