12 Aralık 2016 Pazartesi 23:53
Kırgın Çiçekler 64.bölüm fragmanı çıktı mı 19 Aralık 2016 Pazartesi son bölüm özeti
 Pazartesi akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 63.bölüm ile 12 Aralık Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

NTC Medya’nın yapımını üstlendiği ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Hazar Motan, Aleyna Solaker gibi isimlerin yer aldığı dizi bu hafta 63.bölüm ile yayınlandı.

Kardeşinin hayata veda etmesine tanıklık eden Kader’i zor günler beklemektedir. İşte bu hafta yaşananlar;

63.bölüm özeti:

Kardeşinin ölümü ile birlikte Kader bunalıma girer. Kızlar ve Feride de Kader’in yeniden hayata bağlanması için elinden geleni yapmaktadır. Cenk de Kader’den uzaklaşır. Sadullah’a ise küçük bir ev miras kalmıştır. Songül de Kader’i bırakıp babasının yanına gidemez.

Güney de bu duruma dahil edilince Kader ile Songül’ün arası açılır. Cemre ise asistanlık yaptığı moda asistanlık dergisinin çekimi için Meral’e modellik işi ayarlar. Çekime Eylül de gider ve işler karışır. Songül ise babası ile hayat kurma çabasındadır ancak komşuları Zehra ise onları bilmedikleri bir tehlikenin eşiğine doğru sürükler.

 

Kırgın Çiçekler dizisinin 64.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı ATV resmi sitesinin ardından yerel haber’de olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 12.12.2016 23:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş