05 Aralık 2016 Pazartesi 22:33
Kırgın Çiçekler 63.bölüm fragmanı çıktı mı 12 Aralık 2016 Pazartesi ATV
 ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 62.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte merak edilenler ve ayrıntılar..

 

Pazartesi akşamlarının fenomen yapımlarından olan yapımını ise NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker, Hazar Motan gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler her bölümünde yükseliş yaşıyor ve bu yükselişini devam ettiriyor.

Kırgın Çiçekler dizisinde son olarak geçtiğimiz hafta Cemre’nin evine yerleşmek istemesi ile birlikte Defne bunu hazmedemez ve evi yakmaya kalkışır. Polisler ise kızları karakola götürmek ister. 5 Aralık Pazartesi akşamı yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

62.bölüm özeti:

Dizide bu hafta kızlar tüm ısrarlarına rağmen karakola götürürler. Sabıkalı olmalarından korkan kızlar suçlu olmadıklarını kanıtlamaya çalışacaklardır. Nazan ise teyzesinden paraların yerini öğrenemediği için iş bulmak zorunda kalır. Defne ve Serkan’dan işini gizleyerek yönetici olarak iş bulduğunu belirtir.

Meral ise Mert ile yakınlaşmaya devam ediyor. Banu ise Mesude ise okuldaki zehirlenmeden dolayı iş bağlantılarını kaybederler ve zor günler onları beklemektedir. Banu depresyona girer ve Kader’den yardım ister. Kader ise annesine inanmaz ve belki de hayatının en büyük hatasını yapar.

 

Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 05.12.2016 14:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş