25 Kasım 2016 Cuma 20:46
Kiralık Aşk yeni sezon oyuncuları
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk yeni sezonunda birbirinden yeni isimleri görme imkanı yakaladık. Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerinde yer aldığı diziye dahil olan oyuncular ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cuma akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisi bu hafta 25 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna bu sene itibariyle yeni isimler de dahil oldu.

Melisa Şenolsun ve Sinem Öztürk’ün ayrılmasının ardından Kiralık Aşk dizisine Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir dahil oldu. Seçkin Özdemir Pamir karakterini Müjde Uzman ise Seda karakterini canlandırıyor.

Müjde Uzman – Seda Berensel

Geçtiğimiz sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Müjde Uzman bu sene Kiralık Aşk dizisinde Seda karakterini canlandırmakta. Defne’nin yeni patronu Seda online satış yapan bir şirketin sahibidir.

Evli ama boşanma aşamasında olan Seda’nın Lara adında bir de çocuğu vardır.

Seçkin Özdemir – Pamir

Dizinin yeni isimlerinden olan Seçkin Özdemir Pamir karakterini canlandırıyor. Ömer’in yeni rakibi olan Pamir aynı zamanda Defne’yi kendine aşık etmesi için tutulan yeni kiralık aşık görevini de üstleniyor.

Kiralık Aşk dizisi her hafta Cuma akşamı Star Tv’de!

Son Güncelleme: 25.11.2016 20:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş