25 Kasım 2016 Cuma 13:10
Kiralık Aşk yeni bölüm saat kaçta

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kiralık Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin yeni bölümü saat kaçta başlıyor sorusunun cevabı sizlerle..

 

Cuma akşamlarının fenomen dizilerinden Kiralık Aşk ile ilgili merak edilenler yerel haber ayrıcalığı sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Seçkin Özdemir gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Ortaks Yapım’ın üstlendiği Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümü saat kaçta başlayacak sorusu da haberimizde..

Kiralık Aşk yeni bölüm saat kaçta

Son dönemlerin en çok takip edilen dizilerinden olan ve son olarak Altın Kelebek ödüllerinde yılın en iyi komedi dizisi seçilen  Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümü saat 20.00’de Star tv ekranlarında olmaya devam ediyor.

Son bölüm özeti:

Pamir bütün bildiklerini anlatmak için Türkan’a gider. Defne de Ömer’in kapısına gider. Bakalım şimdi neler yaşanacak?

Öte yandan ise Sinan Seda’ya söz verdiği için Ömer’i ikna etmesi gerekmektedir. Ömer’i ikna edecek bir isim vardır o da Defne.. Defne Ömer’i ikna etmek için elinden geleni yapacaktır.

Lara rahatsızlanır ve Seda ise kızına vakit ayırmadığı için kendine kızar ve ani bir karar verir. Ömer ve Defne birlikte ev partisi vermeyi planlar ve hazırlıklara başlarlar. Her şeyin kusursuz olmasını isterler.

Son Güncelleme: 25.11.2016 13:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş