20 Ocak 2017 Cuma 21:51
Kiralık Aşk Final Bölümü 20 Ocak Cuma Kiralık Aşk Özeti Neden Bitti

Star Tv ekranlarının fenomen dizilerinden olan Kiralık Aşk dizisi sevenlerine veda ediyor. 20 Ocak Cuma akşamı yayınlanan 69.bölümü ile final yapan Kiralık Aşk dizisinin neden bittiği ile ilgili merak edilenler ve özeti sizlerle!

Barış Arduç, Elçin Sangu, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir gibi isimlerin başrollerinde olduğu ve 2015 yaz döneminden bu yana Star Tv ekranlarında olmaya devam eden Kiralık Aşk dizisi kısa sürede kendini sevdirmiş ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

Her Cuma akşamı yayınlanan bölümleriyle reytinglerde üst sıralarda olmaya devam eden Kiralık Aşk dizisi 20 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan bölümü ile sevenlerine veda ediyor.

Senaryonun tükenmesi ile birlikte vakti zamanında final yapma düşüncesine hakim olan Kiralık Aşk dizisinin final bölümünde yaşananlar ise şu şekilde;

FİNAL ÖZETİ:

Dizinin final bölümünde Ömer kendini Türkan’a anlatmak ve mutluluğa doğru yol almak için yola çıkar. Bu yolun sonunda duydu dolu anlar yaşanır ve göz yaşları hakimdir. Defne ise hamile olduğunu Ömer’den gizlemektedir. Ömer’e söyleyince tepkisi merak edilir!

Külkedisi masalı sonunda biter. Ömer prens Defne ise prenses olurlar ve gerçek bir peri masalına tanıklık ederiz.

Ömer ile Defne aradan uzun zaman geçtikten sonra istedikleri mutluluğa ulaşırlar.

Son Güncelleme: 20.01.2017 21:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş