13 Ocak 2017 Cuma 22:54
Kiralık Aşk 69.bölüm fragmanı çıktı mı 20 Ocak 2017 Cuma Defne’nin Hamilelik Heyecanı!
 Cuma akşamlarının en çok reyting alan dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisi verilen aranın ardından tekrardan sevenlerinin karşısında oldu. 13 Ocak Cuma akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Salih Bademci gibi isimlerin rol aldığı ve 2015 yaz döneminden bu yana her bölümü aynı ilgiyle takip edilen Kiralık Aşk dizisi yine oldukça güzel bir bölümle sevenlerinin karşısında oldu.

Geçtiğimiz hafta yeni yıl haftası nedeniyle ekranlarda olmayan Kiralık Aşk dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Kiralık Aşk dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünde Defne ve Ömer artık bambaşka bir heyecanın kapısına dayanmıştır. Defne ise hamile olup olmadığının merakıyla birlikte beklemektedir. Ömer’in ise içini yakıp kavuran sırrı ortaya çıkar!

Öte yandan ortada büyük bir halı saha maçı vardır. Koray’ın kurduğu takım ile Sinan ve Ömer karşı karşıya gelecektir. Kazanan Koray’ın takımı olursa ilk doğacak erkek çocuğun adı Koray olacaktır. Hakem ise Aytekin’dir.

Diğer yandan Defne’nin ailesiyle barışmasında ilk adımlar atılmıştır. İso’nun sokak köpekleri için yaptığı kulübe ise büyük hayırlara vesile olacaktır.

 

Kiralık Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 13.01.2017 15:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş