25 Kasım 2016 Cuma 21:56
Kiralık Aşk 63.bölüm fragmanı çıktı mı 1 Aralık Cuma yeni bölüm Star Tv

Star Tv ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Kiralık Aşk 62.bölüm ile 25 Kasım Cuma ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Cuma akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Elçin Sangu, Barış Arduç, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman gibi isimlerin yer aldığı Kiralık Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Son olarak 25 Kasım Cuma akşamı ekranlarda olan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Pamir tüm bildiklerini anlatmak için Türkan’a gider. Defne ise Ömer’in kapısına gider. Yüzleşmelerin ardından her iki cepheden de önemli açıklamalar gelir.

Sinan ise Seda’ya verdiği sözün ardından Ömer’i ikna etmesi gerekmektedir. Ömer’i ise ikna konusunda tek bir isim akıllara gelir o da Defne.. Defne Ömer’i ikna etmek için tüm çabasını sarf edecektir.

Lara ise rahatsızlanır ve Seda’nın dünyası başına yıkılır! Seda kızına vakit ayıramamaktan dolayı kendini suçlar ve ani bir karar verir.

Defne ve Ömer ise bir ev partisi yapma kararı alırlar. Birlikte market alışverişine çıkan ve dostlarını ağırlamak için hazırlıklar yapacak olan Defne ve Ömer hazırlıklara tüm hızıyla devam ederler!

Kiralık Aşk dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Son Güncelleme: 24.11.2016 17:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş