13 Ocak 2017 Cuma 11:20
Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu Murat Yıldırım kimdir?
 ATV’nin fenomen bilgi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Kenan Işık’ın geçirdiği kazanın ardından bayrağı devralan Selçuk Yöntem sunuculuğu bıraktı ve yerine Murat Yıldırım geldi. Peki Murat Yıldırım kimdir? İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının efsanevi sunucusu Kenan Işık geçirdiği ağır kazanın ardından komaya girmişti. 2014 yılından bu yana komada olan Kenan Işık’ın bayrağını devralan kişi ise Selçuk Yöntem olmuştu.

Başarılı bir şekilde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan Selçuk Yöntem programdan ayrılma kararı aldı. Murat Yıldırım bundan böyle Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunacak.

Murat Yıldırım kimdir?

Murat Yıldırım 13 Nisan 1979 tarihinde Konya’da dünya gelmiştir. Sinema ve dizi oyuncusu olan Murat Yıldırım 38 yaşındadır. 1999 yılında yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile oyunculuk hayatına adım atan Murat Yıldırım Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne kayıt olduktan sonra üç yıl boyunca amatör olarak tiyatro oyunculuğu yapmıştır.

2003 yılında yayınlanan Patron Kim, Hayat Bilgisi, Ölümsüz Aşk gibi dizilerde rol alan Murat Yıldırım 2012 yılında Suskunlar dizisi ile önemli bir başarı elde etti. Son olarak Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunacak.

Son Güncelleme: 13.01.2017 11:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş