10 Aralık 2016 Cumartesi 12:08
Kertenkele Yeniden Doğuş 84.bölüm fragmanı çıktı mı 17 Aralık Cumartesi
 ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 83.bölüm ile 10 Aralık Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Yayınlandığı ilk günden bu yana her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran  ve bu sezon başında ise Yeniden Doğuş parolası ile hayranlarının karşısında olan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor.

10 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Mafya babası tarafından kaçırılan Zeynep ile Didem arasında seçim yapmak zorunda olan Murat zor durumda kalmıştır. Murat’ın yapacağı seçim ile birlikte Zeynep ile Didem arasındaki rekabet iyiden iyiye sertleşir.

Gizem ise ölüm ile burun buruna kalmıştır ve ailesini Akıncı’nın kurtarması ile birlikte Gizem ile Hicabi arasında önemli bir kırılma yaşanır. Hicabi Gizem’in gönlünü alabilmek için elinden geleni yapmaya devam eder ancak Gizem’in öfkesi dinecek gibi değildir.

Murat ise Zehra’ya ulaşabilmek için maskeli kızı bulması gerektiğini bilmektedir ve maskeli kızın ortaya çıkması için işe yarayacak bir plan yapar.

 

Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sitesinin hemen ardından yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 10.12.2016 12:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş