03 Aralık 2016 Cumartesi 23:29
Kertenkele Yeniden Doğuş 83.bölüm fragmanı çıktı mı 10 Aralık Cumartesi
 ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 82.bölüm ile 3 Aralık Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Cumartesi akşamlarının reyting rekortmenleri arasında yer alan başrollerinde ise Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal, Fatih Doğan, Seda Tosun gibi isimlerin yer aldığı Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Yeniden Doğuş formatı ile karşımızda olan dizide son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Murat Zehra’yı aramaya başlar ancak Zehra’nın kim odluğu konusunda ise hiçbir bilgiye sahip değildir. Murat’ın Zehra’yı aradığını öğrenen Zeynep ise Murat’a karşı gerekli tedbirlerini alır ve temkinli davranır.

Kara Kemal ise hafızasını kaybetmiş durumdadır ve sadece Bıçkın Adnan’ı hatırlar. Melis ise tekrardan Bıçkın Adnan kılığına girer ve Kemal’e anılarını hatırlatmak için kolları sıvar. Hicabi ve Gizem ise nişan hazırlıklarına başlar.

Her cumartesi akşamı saat 20.00’de sevenlerinin karşısında olan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

Ahmet Kayakesen - Murat Komiser

 

Asena Tuğal - Zeynep Şanlı

 

Fatih Doğan - Hicabi

 

Seda Tosun - Gizem

 

Turabi Çamkıran - Kara Kemal

 

Dilşad Şimşek - Melis

 

Umut Oğuz - Şevket

 

Yıldırım Memişoğlu - Deli Kenan

 

Mehtap Bayri - Tülin

 

Ümit Acar - Baba Kadri

Son Güncelleme: 03.12.2016 14:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş