25 Kasım 2016 Cuma 16:12
Kertenkele Yeniden Doğuş 82.bölüm fragmanı çıktı mı nefesler tutuldu 2 Aralık Cumartesi
 Yeni sezona yeni oyuncular ile birlikte giren fenomen dizi Kertenkele Yeniden Doğuş ile ilgili son bilgiler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi son olarak 81.bölüm ile 26 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Cumartesi akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Yine önemli gelişmelerle birbirinden heyecanlı sahneleriyle ekranlarda olan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi 81.bölüm ile 26 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı. Dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Murat Zehra’yı aramaya başlamıştır ancak Zehra’nın kim olduğu konusunda ise hiçbir bilgiye sahip değildir. Zeynep ise Murat’ın Zehra Şanlı’yı aradığını öğrendikten sonra Murat’a karşı artık daha temkinli olmaktadır.

Kara Kemal ise hafızasını kaybetmesinin ardından sadece Adnan’ı hatırlamaktadır. Bunun üzerine ise Melis tekrardan Bıçkın Adnan kılığına girer ve Kemal’e hatıralarını anlatmak için harekete geçer!

Hicabi ile Gizem’in ise nişan hazırlıkları başlar ve çok mutludurlar. Murat ise Zehra’yı tek başına bulamayacağını anlar ve Akıncı’nın  kim olduğunu teşkilata söyleyip söylememek arasında kalır.

Kertenkele Yeniden Doğuş Oyuncu Kadrosu

Ahmet Kayakesen - Murat Komiser

 

Asena Tuğal - Zeynep Şanlı

 

Fatih Doğan - Hicabi

 

Seda Tosun - Gizem

 

Turabi Çamkıran - Kara Kemal

 

Dilşad Şimşek - Melis

 

Umut Oğuz - Şevket

 

Yıldırım Memişoğlu - Deli Kenan

 

Mehtap Bayri - Tülin

 

Ümit Acar - Baba Kadri

Son Güncelleme: 25.11.2016 16:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş