24 Aralık 2016 Cumartesi 14:13
Kertenkele neden bitti 24 Aralık Cumartesi final özeti
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi 24 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan final bölümü ile sevenlerine veda etti. Dizi ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle!

 

Son dönemlerin en çok reyting alan yapımları arasında yer alan Kertenkele dizisi bu sene itibariyle oyuncu kadrosu ve senaryosunda değişikliğe gitmişti. İsminde de değişikliğe giden dizinin yeni adı Kertenkele Yeniden Doğuş olmuştu.

Kertenkele dizisi bu sene itibariyle yayınlanan bölümleriyle istenilen reyting seviyelerine ulaşamadı. Başrollerinde Ahmet Kayakesen, Turabi Çamkıran gibi isimlerin yer aldığı Kertenkele dizisi 24 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan 85.bölüm ile final yapıyor.

İstenilen reytinglere ulaşamayan Kertenkele dizisi final yapma kararı aldı. Başka bir kanalda yayınlanması da beklemeyen Kertenkele’nin son bölümünde  Kertenkele ve Zehra sonunda birbirinden kavuşmuşlardır.

Daha özlem giderme fırsatları bile olmayan Yılmaz’ın Kertenkele ve Zehra’nın yaşadığını öğrenip  peşlerine düşmesiyle birlikte ikisinin de hayatı tekrardan tehlikeye girer.

Kertenkele ve Zehra sonunda evlenip mutlu olacak mıdır yoksa Yılmaz’ın kurduğu büyük tuzakla yakalayıp öldürecek midir? Kertenkele dizisi final bölümü ile veda ediyor! 

Son Güncelleme: 24.12.2016 23:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş