06 Ocak 2017 Cuma 11:08
Kertenkele Bitiyor mu Final mi Yapıyor?Kertenkele Başka Kanalda Başlayacak mı?
 ATV ekranlarında yayınlanan kertenkele dizisi  geçtiğimiz akşam final bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Kertenkele dizisi izleyicileri son bölümü ile veda etti. Dizi yakından takip eden izleyici kitlesi kertenkele neden bitiyor sorusuna cevap ararken buna neden olarak ister reyting sıralamaları gösterildi. Dizi hayranları reyting gerekçesiyle final kararı alınmasına büyük tepki gösterse de kanal konu hakkında kararını değiştirmedi. Merak edilen soru kertenkele yeni başka kanalda devam edip edilmeyeceği oldu.

Kertenkele yeniden doğuş dizisi final hazırlığına girdi ATV ekranlarının beğenilen dizisi kertenkele, televizyon programlarının en çok takıldığı konu olan reyting çıtasını takılarak yolda kaldı. Dizi reytinglerinde yaşanan düşüş nedeniyle 85 bölüm ile ekranlara veda etme kararı aldı. Kertenkele dizisi reyting kurbanı diziler arasında yerini aldı.

Reyting can almaya devam ediyor. Baba Candır, Yüksek Sosyete derken bir final haberi de Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinden geldi. Dizisi de reyting oranlarında yaşanan düşüş nedeniyle hayranlarının önüne final bölümü ile çıkıyor. Kertenkele dizisi 85. Bölümü ile final yapıyor. Survivor yarışmasının şampiyonlarından Turabi’nin de rol aldığı sevilen dizi, aldığı final kararı ile hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Reyting sıralamalarında ilk 5 arasında yer alan dizinin açıkladığı gerekçe pek ikna edici bulunmadı. ATV’nin sevilen dizisi başrol oyuncusu Timur Acar’ın vedasının ardından 13 bölüm ekrana gelebildi. Dizinin final bölümünde bütün taşların yerine oturması ve Kertenkele ile Zehra’nın buluşması ekrana geliyor. Murat’ın ikiliye kurduğu tuzağın başarısız olması umut ediliyor.

 

Son Güncelleme: 06.01.2017 11:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş