09 Şubat 2017 Perşembe 16:14
Kara Yazı Konusu ve Oyuncu Kadrosu,Yapımcısı
 Kanal D ekranlarında bahar aylarında izleyici kaçta çıkacak olan yeni dram dizisi Karayazı merak konusu oldu. Ekranları gelecek olan kara yazı dizisi oyuncuları kim? Dizinin konusu ne kara yazı dizisi yeni kurulan yapım şirketi Dark Story ilk projesi olan Kara Yazı‘yı Kanal D’ye satarak ilk işlerini iyi bir kanal ile anlaşarak başardılar.

Kanal D ekranlarının oldukça zengin bir platforma sahip şimdilerde mart ayı gibi çekimlerine başlanacak olan Karadayı dizisinin hazırlıklarına başlayan kanal nisan ayında dizi ekranlara getirecek. Oyuncu seçimleri halen devam eden yeni dizi Karayazı yönetmenliğini hatırla Gönül'ün yönetmeni olan Neslihan Yeşilyurt üstleniyor. Bir Aşk Hikayesi etrafında tasarlanmış olan Öykü'yü ekranlara sunacak olan kara yazı dizisi Mart 2017 gibi izleyici karşısına çıkacak .
 Tims&B yapımTarafından yapımcılığını üstlenen yazı dizisi senaryosunun tamamlanması ile birlikte oyuncu seçimleri için kollar sıvandı. Dizide yer alacak oyuncuların seçimleri devam ederken, dizinin yönetmenliğini Neslihan yeşil kurt yapıyor. Dizinin senaryosunu yazan isim ise Ethem Özışık olarak açıklandı. Çekimleri henüz başlamayan altyapısı tamamlanan Karayazı dizisinin oyuncuları hakkında şu an sizlere bilgi veremiyoruz ancak oyuncu seçimleri tamamlanır tamamlanmaz en kısa zamanda gerekli bilgileri sizlere aktaracağız.

Kara Yazı Dizisi çekimleri şuanda başlamadığı için sizlere tam olarak Kara Yazı Dizisinin çekimlerinin nerelerde yapıldığını şuanda aktaramıyoruz. Kara Yazı Dizisi sete çıktığında sizlere bu konuda daha kesin bilgiler aktaracağız

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 18:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş