06 Şubat 2017 Pazartesi 09:59
Kara Sevda Neslihan Atagül Kimdir?Evli mi,Fotoğrafları,Kaç Yaşında

1992 senesinde İstanbul’da doğan Neslihan Atagül, 24 yaşındadır ve Yeditepe Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimine devam etmektedir. 1.68 boyunda olan güzeller güzeli Atagül yeşil gözlü kumral saçlı olup, gün gün başarıları ve kariyeri ile de göz doldurmakta. Fatih Harbiye dizisinden rol arkadaşı olan Kadir Doğulu ile evlendi..

Yaprak Dökümü dizisinin Deniz'i Neslihan Atagül,  ‘İlk Aşk’ filmindeki rolü ile ödül üstüne ödül almıştır ve bu film ile ‘Altın Koza Film Festivali’nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır. Mahsun Kırmızıgül imzalı “Hayat Devam Ediyor” dizisinden sonra Atagül, 2012 yılında, “Araf” filmiyle izleyicilerin beğenisini kazanmış, 2012 ‘Tokyo Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü ve yine 2012 yılında ‘Moskova Film Festivali’nde “Şimdiden Geleceğin En İyi Oyuncusu” ödülünü almıştır. 2013 yılında “Fatih Harbiye” dizisi ile kariyerine devam etmiş olan Neslihan Atagül şu anda da, “Kara Sevda” isimli dizinin başrolünü paylaşmaktadır. Neslihan Atagül, Kara Sevda dizisinde unutulmayacak olan Nihan karakterinde hayat bulmuştur. 
NİHAN BU KAZADAN SAĞ ÇIKABİLECEK Mİ? NİHAN DİZİYE VEDA EDECEK Mİ?

Kara Sevda’da bu hafta yürekleri burkan bir olay yaşandı. Nihan’ın kızı Deniz’in öz babasının, aslında Emir değilde kendisi olduğunu öğrenen Kemal,Nihan’dan bebeği aldı ve kaçırdı. Kemal ve  kızı Deniz bebek  arabayla gözden kayboldu. Nihan arabasıyla Kemal’i takip etmek için yola düştü. Asu’nun Nihan’ın arabası üzerinde kurduğu tuzak sonucu,Nihan,süratli bir şekilde aracıyla giderken  buzlu yolda aracın kaymasıyla direksiyon hakimiyetini kaybetti. Nihan’ın diziye veda etmeyeceği bilgisine ulaştık. Dizide kaza sonucu ölecek mi hep birlikte göreceğiz.
Son Güncelleme: 06.02.2017 10:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş