03 Şubat 2017 Cuma 13:57
Kara Sevda 55.bölüm fragmanı çıktı mı 8 Şubat Çarşamba son bölüm özeti

Kara Sevda’da bu hafta yürekleri burkan bir olay yaşandı. Nihan’ın kızı Deniz’in öz babasının, aslında Emir değilde kendisi olduğunu öğrenen Kemal,Nihan’dan bebeği aldı ve kaçırdı. Kemal ve  kızı Deniz bebek  arabayla gözden kayboldu. Nihan arabasıyla Kemal’i takip etmek için yola düştü. Asu’nun Nihan’ın arabası üzerinde kurduğu tuzak sonucu,Nihan,süratli bir şekilde aracıyla giderken  buzlu yolda aracın kaymasıyla direksiyon hakimiyetini kaybetti. Nihan’ın diziye veda etmeyeceği bilgisine ulaştık. Dizide kaza sonucu ölecek mi hep birlikte göreceğiz.

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 İstanbul doğumludur. 23 yaşında olan genç oyuncu yengeç burcudur. 2005 yılında Erberk ajansına kayıt yaptırdıktan sonrasında iki ay sonrasında bir reklam filminde oynayan Atagül; Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Neslihan Atagül oyunculuk hayatına ilk kez 2006 yılında Yaprak Dökümü adlı dizide Deniz karakteri ile başlamış ve daha sonra 2006 yılında İlk Aşk filminde oynamıştır. Bu filmle Altın Koza Film Festivali'nde umut veren genç oyuncu ödülüne layık görülen Neslihan Atagül; 2011 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmeliğinde çekilen Hayat Devam Ediyor adlı dizide oynamıştır.

2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü içeren Araf adlı filmde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazanmıştır.  Neslihan Atagül 2013 yılında ise Fatih Harbiye dizisi ile oyunculuk alanında iyice ilerlemiş ve bu diziyle daha fazla tanınmıştır. Halen Kara Sevda adlı dizide oynayan Neslihan Atagül'ün annesi Rus kökenli babası ise Çerkez kökenlidir. 25 Kasım 2015 yılında nişanlandı. Neslihan Atagül Kadir Doğulu ile evlendi.

Son Güncelleme: 03.02.2017 14:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş