28 Aralık 2016 Çarşamba 23:14
Kara Sevda 51.bölüm fragmanı çıktı mı 4 Ocak 2016 Çarşamba Star Tv Deniz’in sırrı
  Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği ve her hafta sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Kara Sevda dizisi bu hafta 50.bölüm ile ekranlarda oldu. Nefes kesen bir bölümle ekranlarda olan Kara Sevda dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Çarşamba akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Neslihan Atagül, Burak Özçivit gibi isimlerin yer aldığı Kara Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Son olarak 50.bölüm ile 28 Aralık Çarşamba akşamı ekranlarda olan ve 2016’ya veda eden Kara Sevda dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Daha önce karşısına çıkan Deniz’in doktoru olan kişinin gerçek bir doktor olmadığına inanan Kemal bunun araştırmaların yapmaya başlar. Nihan ve Emir’in kendisinden Deniz ile ilgili bir gerçeği sakladığını düşünmeye başlayan Kemal aklına tekrardan peşinden gideceği inancı düşürmüştür.

Nihan ise Emir’e niye Kemal ile birlikte olduğunu açıklamaya çalışırken Deniz ise ateşlenir ve Vildan Deniz’i hastaneye götürür. Hastalık ile birlikte Emir’in haddinden fazla endişelenmesine neden olur.

Nihan Emir’in Deniz’e karşı artan ilgisi ile birlikte dehşete kapılır.Deniz ile Emir arasındaki bağlar tahminin ötesinde hızlı gelişmektedir. Nihan bu durumun ardından çok ciddi bir karar almak için harekete geçer.

 

Kara Sevda dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı Star Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 28.12.2016 16:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş