29 Kasım 2016 Salı 19:53
Kara Sevda 47.bölüm fragmanı heyecan dorukta 7 Aralık Çarşamba Star TV
 Çarşamba akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kara Sevda dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta 46.bölüm ile 30 Kasım Çarşamba akşamı yayınlandı ve yine birbirinden önemli gelişmeler yaşandı. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül gibi isimlerin yer aldığı ve yapımını ise Neslihan Atagül’ün üstlendiği Kara Sevda dizisinde heyecan devam ediyor. Reytinglerde yine üst sıralarda yer almayı başaran Kara Sevda dizisi bu hafta 46.bölüm ile 30 Kasım Çarşamba akşamı yayınlandı. İşte bu hafta yaşananlar şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Kemal Nihan donmak üzereyken başına dayanan silahtan da kurtarıp Nihan’a ulaşır. Nihan’ın kendisine gelmesine kadar geçen bu süre Kemal için dünyanın durmasından daha kötüdür. Nihan hayata yeniden döndüğünde ise Kemal içine düştüğü bu durum ile birlikte acımasız kumpasın gerçeklerini hatırlar.

Nihan kendine gelir ve Kemal ile birlikte Asu’yu hastaneye yetiştirirler. Kemal de polise yakalanmamak için elinden geleni yapar ancak resmen davetiye verir. Kemal’in etrafı işlemediği bir suç ile çevrilmiştir ve kendini yakalamak isteyen herkese bir sürpriz yapar.

Masum olduğunu ispatlamaya çalışan Kemal’in yanı sıra Emir de Asu’nun intiharı ile birlikte ilk kez kardeşini kaybetme gerçeği ile yüzleşir. Emir vermemesi gereken bir açığı hiç aklında olmayan birine verir.

Kara Sevda dizisi her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Son Güncelleme: 29.11.2016 20:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş