06 Ocak 2017 Cuma 10:54
Kanıt Ateş Üstünde Ne Zaman Başlayacak?Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?
 Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı Kanıt Ateş üstünde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Abdullah Oğuz ve muzaffer Yıldırım'ın üstlendiği muhteşem bir dizi izleyici ile Çok yakında buluşacak işte detaylar.

Kanıt Ateş üstünde dizisi için geri sayım başladı Başrollerinde Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz, Gurur Aydoğan, Okday Korunan, Müge Mertson,  Ebru Aytemur, Mustafa Açılan, Hayati Akbaş, Güvenç Selekman, Öykü Candanadam, Bennur Duyucu, Duygu Şen, Dila Uluca, Çağatay Atasagun'un rol aldığı Bizi çok yakında izleyicisiyle buluşacak.
 Dizide Kaan ve rüzgar yetimhanede büyümüş iki kardeşi canlandırmaktadır lar . Geçmişte yaşanan büyük aile dramı ve trajedik hikayelerinin ardından yetimhaneye bırakılan iki kardeş bir anda hayatlarının değişmesi ile tutunacak dalları kalmayacak hale gelir. Ancak birbirlerine olan sevgileri ile sımsıcak bir hikaye ortaya çıkar. Kaan Polis olur Rüzgar ise cinayet hikayelerini kaleme alan bir yazar kardeşin biri cinayet bürosunda gerçek katillerin peşine düşerken diğeri de hayali karakterler ile cinayet işledi polisçilik oynar ancak Ömer'in ortaya çıkması bir anda hayatlarını değiştirir.

 

Yapım                              : ANS / NULOOK

Yapımcılar                       : Abdullah Oğuz / Muzaffer Yıldırım

Yönetmen                        : Abdullah Oğuz

Genel Koordinatör          : Evren Oğuz

Proje Danışmanı             : Prof.Dr.Sevil Atasoy

Hikaye                              : Selin Atasoy

Senaryo                           : Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü, Pınar Erkum

Uygulayıcı Yapımcı        : Mahmut Kayımtu

Proje Koordinatörü         : Gözde Yılmaz

Görüntü Yönetmeni        : Ferhat Uzundağ

Sanat Yönetmeni            : Hasan Doğan

 

 

Son Güncelleme: 06.01.2017 10:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş