21 Kasım 2016 Pazartesi 13:36
Kanal 7 Deli Divane Sadhana ve Slokh Evleniyor!Detaylar Burda
Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan ve çok beğenilerek takip edilen dizilerden biri olan Bidaai yani deli Divane isimli dizide  duygusal sahneler yaşanacak. Alekh kendisi yerine Sadhana ile Shok’unevlenmesini   isteyecek. Deli Divane’deSadhana ve Slokh evliliği mi olacak?

Kanal 7 ekranlarının en sevilen Hint dizisi Deli Divane de heyecan dolu  ve duygusal anlar yaşanacak. İzleyiciyi her bölüm gözyaşlarına boğan dizide Alekh  kendisi yerine Sadhana ve Slokh’un evlenmelerini isteyecek bu isteğe ilk başlarda karşı çıkan Sadhana sonradan bunu kabul edecek. Peki Sadhana ve Slokh  evlenebilecek mi? Deli Divane dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında.

Alekh ,Sadhana için kendisinin doğru insan olmadığını düşündüğü ve Sadhana’nın mutlu olmasını istediği için Sadhana’nınSlokh  ile evlenmesini isteyecektir. Bu konuda Sadhana’ya baskı yapan Alekh bakalım bunda başarılı olabilecek mı?SlokhSadhana’ya  tüm olanları anlatmaya çalışır. Alekh’in tedavisi için Sadhana bu evliliği kabul edecektir.
Sadhana ve Slokh arasındaki gizli plandan kimsenin haberi yok. Aileden hiçbir  kimse bu planı bilmiyor.Aşkın hüzünlü bir şekilde anlatıldığı Deli Divane Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Hint sineması son yıllarda dünyanın  en sevilen dizi  ve film sektörlerinden biri olmaya  başladı. Orjinal adı SapnaBabulKaBidaai olan ve kanal / ekranlarında ilgi ile takip edilen dizinin yönetmenliğini   RajanShahi, RomeshKalra, Sunand Kumaryapıyor .Sevilen Hint dizisi Deli Divane’deAngadHasija, ParulChauhan ve Sara Khan gibi yetenekli oyuncular rol alıyor.

Romantizm ve duygusallığın bir arada olduğu Deli Divane  dizisi yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında olacak .İzleyicinin merak ettiği soruların yanıtı yeni bölümlerde cevap bulacak.

Son Güncelleme: 21.11.2016 13:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş