20 Kasım 2016 Pazar 22:28
Kalbimdeki Deniz Şebnem Gerçekten Hamile mi Numara mı Yapıyor
Fox TV ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici karşısına çıktı Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan dolu dakikalar her bölümde artarak devam ederken Alihan'ın kendilerine terk etmesinin ardından Deniz ve çocuklarının başlarına gelmeyen olay kalmadı. Alihan durumdan vicdan azabı çekerken denize özlemeye başlamış çocuklarının hasreti yüreğine oturmuş onlarla ilgili haberler almaya çalışmıştır. Hülya ise bu durumu farkederek Şebnem'e konu hakkında bilgiler vermiştir. Peki Şebnem doğru mu söylüyor işte detaylar.

 Fox TV kanalının yeni dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkarken bizi de Şebnem'in hamileliği yalan olduğu konuşuluyor. Kalbimdeki Deniz Şebnem Hamile değil mi yalanı ortaya çıkacak m?ı Şebnem elinden gideceğini düşündüğü Alihan'ı kaybetmemek için hamile olduğu yalanını ortaya atar ve bir anda ortalık karışır. Aslında hamile olmayan ve bu büyük Yalanın altında ezilme lasılığını göze alarak Alihan'ı kaybetme korkusu ile hareket eden Şebnem İlerleyen zamanlarda ne yapacak? Alihan Bu yalana Şimdilik inansa da yakın zamanda ortaya çıktığında bakalım nasıl bir tavır alacak Alihan bu ya moulana ne zaman ve nasıl öğrenecek?

Cumartesi akşamlarına damgasını vuran Kalbimdeki Deniz dizisi Özge Özberk ve Kutsi'nin başrollerini paylaştığı Funda Çetin'in Kaleme aldığı Aysun akyüz'ün yönetmenliğini yaptığı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor Dizide ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Sebahat Kumaş, Batuhan Ekşi, Faruk Üstün, Hazal Adıyaman, Levend Yılmaz, Hülya Şen, Nazlı Pınar Kaya, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Emre Yanık, Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Suat Karausta ve Güzin Usta gibi isimlerde yer almaktadır.

Son Güncelleme: 20.11.2016 22:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş