10 Ocak 2017 Salı 14:18
Kalbimdeki Deniz Kerem Can kimdir Emre Can Yanık kaç yaşında
 Cumartesi akşamlarının fenomen dizilerinden olan Kalbimdeki Deniz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Emre Can Yanık’ı sizler için yakından tanımaya çalıştık. Kerem Can karakterini canlandıran Emre Can Yanık ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Fox Tv’nin bu sezon reytinglerde en güçlü kozlarından bir tanesi de Kalbimdeki Deniz dizisi oldu. Her bölümü merakla takip edilen başrollerinde ise Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin bir başka dikkat çeken isimlerinden bir tanesi ise Emre Can Yanık oldu.

Dizinin yeni yüzlerinden olan ve Kerem Can karakterini canlandıracak Emre Can Yanık ile ilgili bilgiler şöyle;

Emre Can Yanık kimdir?

Emre Can Yanık 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan Emre Can Yanık 27 yaşındadır ve son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde canlandırdığı Emre karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Yapımcıların dikkatini çeken Yanık usta oyuncu Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimleri almıştır. Üniversite mezunu olan Emre Can Yanık Kalbimdeki Deniz dizisinin önemli isimlerinden bir tanesi olması bekleniyor.

Kalbimdeki Deniz Kerem Can kimdir?

Emre Can Yanık’ın canlandıracağı Kerem Can karakteri Ece’ye aşıktır. Ece’nin de gönlünü Mustafa’ya kaptırmasının ardından Mustafa ile Kerem Can arasında büyük bir rekabete tanıklık edeceğiz.

Kalbimdeki Deniz dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 10.01.2017 14:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş