25 Kasım 2016 Cuma 13:37
Kalbimdeki Deniz 7.bölüm fragmanı yayınlanıyor yeni bölüm 2 Aralık Cumartesi
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan devam ediyor. 26 Kasım Cumartesi 6.bölüm ile hayranlarının karşısında olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan ve cumartesi akşamlarına damga vuran Kalbimdeki Deniz dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Kalbimdeki Deniz dizisi 26 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de sevenlerinin karşısında oldu.

6.bölüm ile ekranlarda olan ve birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Mirat’ın mahalleliye gösterdiği tepkinin yanında Cemile’nin öğrendiği gerçeklerin de yayılması nedeniyle mahalleli büyük bir pişman ve utanç içerisine girer. Saldırı olayından dolayı tutuklananlar da mahallelinin utanması için başka nedenlerden bir tanesi olmuştur.

Deniz ise Murat ve Cemile’nin dönme taleplerini kesin bir dille reddetmiştir. Deniz taşındığı evde de şok edici bir olayla karşı karşıya gelir. Ece ise düştükleri daha zor duruma isyan eder ve başı daha büyük bir derde girmiştir.

Ece okuldan uzaklaştırılması an meselesiyken hiç beklemediği bir el tarafından kurtulur. Deniz’in Mirat’ın evine geri dönüşü ile birlikte Hülya’yı yeni bir hamle yapma zorunda bırakır.

Kalbimdeki Deniz dizisi her cumartesi Fox Tv’de ve gelişmeler de yerel haber farkı ile sizlerle!

Son Güncelleme: 25.11.2016 13:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş