28 Ocak 2017 Cumartesi 16:44
Kalbimdeki Deniz 15.bölüm fragmanı çıktı mı 4 Şubat Cumartesi Fox Tv
 Fox Tv ekranlarının en çok takip edilen yapımlarından olan Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi son olarak 14.bölüm ile 28 Ocak Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Cumartesi akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi olan ve başrollerinde ise Kutsi, Özge Özberk gibi isimlerin yer aldığı Kalbimdeki Deniz dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizi bu hafta yeni bölümü ile yine üst sıralarda kendine yer buldu.

Bu hafta da hayranlarını ekran başına kilitleyen Kalbimdeki Deniz dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Mustafa’nın uğradığı saldırıyı fırsata çevirme peşinde olan Fikriye Figen’i Mustafa’nın üzerine salarken Ece’yi ve Deniz’i de ezmeyi denese de Mirat’tan ağır bir darbe alır. İbrahim’e tepkisi yüzünden Mustafa ile iletişim kuramayan Ece ise çok üzülmüştür.

Orhan Deniz’in dikkatini çekmeye çalışırken Deniz ise Emin’in kumpaslarıyla mücadeleye devam eder. Mirat ise Salman Ağa’nın arayıp görüşmesinin ardından tedirginliği artmıştır.

Deniz ve Mirat’ın kaza ile yakınlaşmalarına tanıklık eden Diyar ise tepkisi ile Deniz’i huzursuz etmiştir. Ece’nin şikayetiyle içeri alınan ancak delil yetersizliğinden dolayı serbest bırakılan Ferhat ise Ece’ye diş bilemiştir.

OYUNCU KADROSU

Özge Özberk – Deniz

Kutsi – Mirat

Yeşim Ceren Bozoğlu – Fikriye

Sebahat Kumaş – Diyar

Hakan Eratik – Alihan

Devin Özgür Çınar – Hülya Aksal

Hakan Vanlı – Nejat

Zeynep Aydemir - Şebnem

 

Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fox Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar içintıklayınız.

Son Güncelleme: 28.01.2017 16:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş