04 Aralık 2016 Pazar 15:32
İşte Hayranlarından Elçin Sangu ve Barış Arduç Yorumları-Kiralık Aşk Yeni Bölümde Neler Olacak?
 Kiralık Aşk dizisi ile milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan bir anda hayran patlaması yaşayan Elçin Sangu ve Barış Arduç kendini yakından takip eden hayranları tarafından övgü dolu sözler ile anılıyorlar.

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi Kiralık Aşk dizisi gündeme damgasını vurmaya devam ederken dizide Defne karakterini Elçin Sangu Ömer karakterini ise Barış Arduç canlandırıyor.Ünlü ikili hayranları ve kendilerini takip eden izleyiciler tarafından o kadar çok  seviniyorlar ki haklarında yüzlerce güzel mesaj alıyorlar .

 İşte Hayranlarından Elçin Sangu ve Barış Arduç Yorumları:

Sizi çok seviyorum. Kiralık Aşk dizisinin bitmesini hiç istemiyorum.

Benim en favori televizyon programım Kiralık Aşk, Defne ve Ömer'de en sevdiğim dizi karakterleri. Birbirlerine de çok yakışıyorlar.

Keşke Cuma hemen gelse de Kiralık Aşk yeni bölüm izlesek. Diziyi izlerken bile bir hafta sonrasını düşünüyorum. Bu dizinin en büyük hayranı benim. Elçin'i çok seviyorum.

Her zaman her yerde tek birinci Kiralık Aşk.

Hayattaki en büyük hobim Kiralık Aşk. Hiç bitmesin hep bizimler kalsın Defne ile Ömer evlenip mutlu olsun...

 İşte sevilen diziye hayran yorumları bu şekilde devam ediyor. Sürekli övgüler alan dizi, özellikle yayınlandığı gün sosyal medyada gündem olup damga vuruyor. Sabırsızlıkla beklenilen yeni bölümler, Kiralık Aşk dizisini zirveye taşıyor.

 Kiralık Aşk Yeni Bölümde Neler Olacak?

Dizinin yeni bölümünde Ömer ve Defne, evdekilere yakalanmamak için izleyenleri çok güldürecek durumlarda kalıyorlar. Sinan ve Seda arasında yaşanılan soğukluk ise son buluyor. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kiralık Aşk, büyük beğeni topluyor...

Son Güncelleme: 04.12.2016 15:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş