25 Kasım 2016 Cuma 19:16
İşte Benim Stilim Nazlı Ersoy kimdir kaç yaşında
 Uzun zaman sonra hayranlarının karşısına yeniden çıkan İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacılarını sizler için yakından tanıyoruz. Yarışmacılar arasında ön plana çıkan Nazlı Ersoy ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle..

 

Hafta içi her gün saat 15.00’de TV8 ekranlarında olmaya devam eden İşte Benim Stilim programı 7.sezon ile birlikte yeni yarışmacılarla moda ve stil severlerin karşısına çıkıyor. İşte Benim Stilim programının sunumunu Öykü Serter üstlenirken jüri üyesi koltuğunda ise Uğurkan Erez, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş oturuyor.

7.sezon yarışmacıları arasında yer alan Nazlı Ersoy ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Nazlı Ersoy kimdir?

İşte Benim Stilim programının bu sezon en iddialı isimleri arasında yer alan Nazlı Hanım güzelliğinin yanı sıra tarzı ile de kendinden bahsettiriyor. İlk bölümü ile 21 Kasım Pazartesi günü ekranlarda olan programda yer alan Nazlı Ersoy 34 yaşında.

Yarışmacılar arasında tecrübesi ile fark yaratan Nazlı Ersoy 1.78 boyunda ve 57 kilogram ağırlığında. Opera ve şan eğitimleri veren Nazlı Ersoy İstanbul’da yaşıyor. Büyük ödülü kazanmak için geldiğini belirten Nazlı Ersoy Kova burcu.

İşte Benim Stilim’in diğer isimleri ile ilgili merak edilenleri de yerelhaber ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 25.11.2016 19:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş