12 Ocak 2017 Perşembe 15:03
İstanbullu Gelin Nerede Çekiliyor?Konusu ve Başrol Oyuncuları
 Özcan Deniz'in izleyici karşısına çıkacağı yeni dizisi İstanbullu Gelin için çekimler başladı. Başrolü  Aslı Enver ile paylaşacağı İstanbullu Gelin dizisi için Özcan Deniz kamera karşısına geçti. İstanbullu Gelin dizisi nerede çekiliyor merak konusu oldu. Özcan Deniz hayranları akışıklı sanatçı Ya gidip çekimler sırasında görmek için İstanbul'a Gelin nerede çekiliyor sorusunun cevabını aramaya koyuldu.

03 Medya tarafından yapımcılığı istenilen İstanbul'a Gelin dizisi için çekimler başladı. Yeni sezon dizileri arasında Özcan Deniz hayranlarının merakla beklediği İstanbullu Gelin dizisinin çekimleri İstanbul'da başladı. Zeynep Günay Tan tarafından yönetmenliği istenilen dizi için oyuncular çoktan kollarını sıvayıp kamera karşısına geçtiler bile.
 
Senarist Ali Aydın’ın kaleme aldığı İstanbullu Gelin’in başrol oyuncuları Özcan Deniz,Aslı Enver, Salih Bademci, Hayal Köseoğlu ve İpek Bilgin sete çıktı. Ocak ayında bir çok dizi gibi İstanbullu Gelin’de yayın hayatına geçmek için çekimlerini sürdürüyor. İlk etap çekimleri İstanbul’da gerçekleşirken, ilerleyen haftalarda Bursa‘da ki çekimleri başlayacak. Ancak çekimler sezon boyunca İstanbul’da sürecek.

Dizi, yaşanmış bir hikayeden esinlenekerek Ali Aydın tarafından yazılmıştır. Başrollerde ise Özcan Deniz ile Aslı Enver yer almakta. Kafede ki çekimlerde iki ünlü neşeli tavırları ile dikkat çektiler. İstanbullu Gelin çok yakında Star TV’ de izleyicileri ile buluşacak.

Son Güncelleme: 12.01.2017 15:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş