13 Ocak 2017 Cuma 14:59
İçimdeki Fırtına Reyting Sonuçları Yüzleri Güldürdü Mü?
 Star TV ekranlarının beğenilen dizisi İçimdeki Fırtına ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Star TV'nin 1 ay önce tanıtımını yaptığı İçimdeki Fırtına dizisi oldukça merak ediliyor. İlk bölümü ile izleyici karşısına çıkan içindeki Fırtına dizisinin reytingleri nasıldı? İzleyici tarafından beğenildi mi? Reyting sıralamalarında kaçıncı oldu. Merak edilirken detayları sizler için sayfamıza paylaşmak istedik.

İçimdeki Fırtına dizisi Star TV ekranlarında oynamaya başladıktan sonra eytingler ve kaçıncı sırada yer aldığını sizlere duyuracağız.  Ancak şimdi İçimdeki Fırtına dizisinin hangi gün yayınlanacak merak ediliyor. Star TV'ye baktığımızda iki yerin boş olduğunu görüyoruz birincisi yüksek sosyete dizisi ile boşalan Cumartesi akşamı ikincisi ile kiralık aşktan sonra ,boşalacak olan cuma akşamı muhtemelen Star TV İçimdeki Fırtına dizisi için Arka Sokaklar ile aynı günü tercih etmeyecek. İçimdeki Fırtına dizisinin cumartesi günleri yayınlanmasını isteyecektir. Yeni dizi Kalbimdeki Deniz dizisi ile rakip olacak ve reyting için iyi bir mücadele verecektir.

İçimdeki Fırtına Reytingleri

İçimdeki Fırtına ne zaman final yapacak?

İçimdeki Fırtına dizisi 13 bölümlük bir ö anlaşma yaptı. Beklediğimiz gibi cumartesi yayınlanır ve çok iyi reytingler alırsa 26. bölümü ile final veya sezon finali gelebilir.

 

Son Güncelleme: 13.01.2017 15:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş