02 Şubat 2017 Perşembe 23:06
İçimdeki Fırtına dizisi ne zaman başlayacak yayın tarihi belli oldu!
 Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden ve Star Tv ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek olan İçimdeki Fırtına dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı İçimdeki Fırtına dizisi ile ilgili gelişmeler yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

İlk bölümü 4 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanması beklenen İçimdeki Fırtına dizisinden sürpriz bir karar değişikliği geldi. İçimdeki Fırtına dizisi alınan karar göre ilk bölümü 11 Şubat Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin ertelenme sebebi ise henüz açıklanmadı.

KONUSU

Tüm çocukluklarını birlikte dayanışma içerisinde geçiren iki kız kardeş zamanla yaşananların ardından can düşmanı olmasını ele alan İçimdeki Fırtına dizisinde hiç beklenmedik olaylar ardı ardına geliyor.

Tüm huylarını ve zaaflarını bilen iki kardeş kıyasıya girdikleri gizli savaşta tüm zekalarını ve kartlarını kullanacaklardır. Bu savaş ikisi arasında kalmayacak kadar büyük bir savaş haline gelir.

Bilmeden geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralayan kız kardeşler gözlerden gizlenmiş pek çok sırrın da gün yüzüne çıkmasına neden olur.

İçimdeki Fırtına dizisi 11 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Son Güncelleme: 02.02.2017 23:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş