13 Ocak 2017 Cuma 14:22
İçimdeki Fırtına Çekim Yeri Neresi?İçimdeki Fırtına Nerede Çekiliyor?
 Televizyon ekranlarının beğenilen izisi İçimdeki Fırtına nerede çekiliyor? Çok yakında izleyici ile buluşacak olan İçimdeki Fırtına dizisi nerede çekiliyor ? Çekim seti nerede merak konusu oldu.İlk fragmanı ile büyük beğeni kazanan İçimdeki Fırtına dizisi setine giderek oyuncuları ziyaret etmek isteyen kişiler dizinin nerede çekildiğini merak etmeye başladılar.

Televizyon ekranlarının yeni dizisi İçimdeki Fırtına ilk tanıtım fragmanı ile büyük ilgi topladı İçimdeki Fırtına dizisi tanıtım fragmanında yer alan mekanlar ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Dizinin ilk bölümlerindeki çekim yeri İtalya oldu İtalya gezip eğlenen çiftlere dair resimleri ve Napoli Venedik ve Pizza Kulesi dahil arihi mekanları dizinin ilk sahnelerine taşındı. Dizinin fragmanı merak edenler İçimdeki Fırtına dizisi nerede çekiliyor sorusunu sormaya başladılar.İçimdeki Fırtına dizisi çekimleri nerede yapılıyor sorusunun cevabı oldukça basit ilk olarak İtalya'da çekimlerine başlanan içindeki Fırtına dizisi için Türkiye sahneleri İstanbul'da çekilecek İtalya'nın dünyaca ünlü şehirlerinden napoli'de çekimleri yapılan Yusuf Çim ve Merve boğulur oldukça heyecanlı ve mutlu geceler.

Ekranlarda yepyeni ir konu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan içindeki Fırtına dizisi ilk bölümünün yurt dışında çekilmesinin Ardından diğer bölümleri Türkiye'de İstanbul'da çekilecek dizi oyuncuları ve konusu ile izleyicinin dikkatini çekecek gibi duruyor.

Son Güncelleme: 13.01.2017 14:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş