02 Ocak 2017 Pazartesi 15:11
İçerde Sarp(Çağatay Ulusoy)  diziden ayrılıyor mu?Polislikten Neden Ayrıldı?

İçeride dizisi heyecanlı bölümleri ile izleyicileri ekran karşısına kitlemeye devam ediyor. Dizinin ilk bölümünden itibaren büyük bir hayranlıkla diziyi takip eden sayısı oldukça fazladır. Bu hafta 15. bölümün yayınlanan dizide Çağatay Ulusoy'un (Sarp) polislik görevinden alınması izleyicide şaşkınlığa neden oldu. Yusuf Müdürün vurulması sonrasında acaba Yusuf Müdür diziden ayrılacak mı ?soruları sorulmaya başlandı. Çağatay Ulusoy'un (Sarp) polislikten alınma sebebi nedir? Haberimizde tüm bu sorulara cevap vermeye çalışıcaz.

15 .Bölüm Özeti

15 Bölümü oynanan İçeride dizisinde Çağatay Ulusoy'un (Sarp) kendi başına aldığı kararlar yüzünden çevresine zarar vermesine neden oldu. Başı belaya giren Sarp'ın imdadına Müdürü  yetişti .Ancak Yusuf Müdür Sarp'ı korumak isterken vurularak hastaneye kaldırıldı. Sarp olanlardan kendini sorumlu tutmaktadır. Emniyet Müdürü olanlarla ilgili izahat istedikten sonra Sarp'ı polislik görevinden aldığını söyledi.

Sarpın kendini patron yerine koyarak işleri karıştırması sonrasında Yusuf Müdür vurulmuştur. Sarp bir üst amirini arayarak durumu bildirir ve kendisinin yardımını ister. Emniyet müdürü soğukkanlılıkla olayı üstlenir ve Sarp'ın Yusuf Müdürü hastaneye getirdiği anları kaydeden kameranın görüntülerini siler . Ayrıca araştırmanın kendisinde olduğunu söyleyerek kimsenin karışmamasını ister. Mert komiser görüntülere ulaşamayınca konudan şüphelenir .Ayrıca vurulan Avukatı da morgda teşhis eder.

Tüm bunlar yaşanırken Celal Alyanak ile görüşür .Alyanak kendisi için artık yolun sonunun geldiğini düşünürken Celal bir teklifte bulunur. Kendisine düşman olarak gözükmeye devam etmesini ve Celal'in bilmediği düşmanları  var ise kendisine yanaşmaları halinde haberdar etmesini ister. Alyanak bu durumdan çok keyif alır ve teklifi kabul eder. Celal öz kızı Melek'in Füsun ile görüşmesini istemez . Çıkan tartışmada Celal Meleğe tokat atar .Bu haftaki bölümü merakla beklenmektedir.

Son Güncelleme: 02.01.2017 15:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş