01 Aralık 2016 Perşembe 14:37
İçerde dizisi Minik (Çetin Tekindor) KİMDİR?
2 metre boyundaki Özdemir 1982 Muş doğumludur. Çiftçi bir ailenin 8. ve son çocuğu olan Özdemir içerde dizisinde oynadığı minik karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Show TV'nin yeni ve fenomen dizisi İçerde, oyuncularıyla dikkat çekiyor. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor gibi sinema sektörünün değerli isimlerinin yanısıra 'Minik' karakterine hayat veren Seyithan Özdemir ise izleyicilerin oyuncu kadrosu içerisinde merak ettiği isim oldu. İşte İçerde'nin Minik'i ile ilgi detaylı bilgiler.

Uzun zamandır İstanbul’da yaşayan başarılı aktör bar ve külüplerde korumalık ve ünlü kişilere yakın korumalık yapmıştır. Sarmaşık filminde koruma rolünde oynamıştır. Oyunculuk kariyerine ise bazı korku filmleri ve dizilerde yan roller oynayarak başlamıştır. Seyithan Özdemir’in Boyu 2 metre 5 santimetre uzunluğu ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu yüz hatları ve iri cüssesi ile görenlerin dikkatini çekmektedir. Oyunculuk kariyerinde görünüşünün avantajları kadar kendi oyunculuk yeteneği ile de ön plana çıkmak istediğini belirten oyuncu daha şimdiden milyonların sevgisini kazanmış durumda. 

Oyuncu arkadaşları ve çevresi tarafından çok sevilen Özdemir sıcak kanlı ve iyi kalpli birisi olarak değerlendirilmektedir. Show Tv de yayınlanan içerde dizisindeki minik rolü ile bir anda tanınmaya ve dikkatleri üzerine çekmeye başlayan yetenekli oyuncu hakkındaki eleştiriler ise olumlu yönde. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde de rol alan oyuncu bir röportajında fazla bilinmek istemediğini eğer çok bilinirse günlük hayatta zorluk çekeceğini dile getirmiştir. Mütevazı ve sakin bir hayat isteyen Özdemir’i daha uzun yıllar sahnelerde göreceğimize eminiz.
Son Güncelleme: 12.12.2016 19:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş