03 Şubat 2017 Cuma 11:34
İçerde Coşkun (Nebil Sayın) Yaşamı,Boyu,Yaşı,Öldü mü Diziden Ayrılıyor mu?

Nebil Sayın, 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur.Ankara Üniversitesi Dtcf Tiyatro Bölümü Oyunculuk Sanat Dalı mezunu olan Nebil Sayın, kariyerine ilk olarak 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile adım atmıştır.

Suskunlar, İntikam, Aşk Ekmek Hayaller ve Hayat Yokuşu dizilerinde rol almıştır.Show Tv’de yayınlanan İçerde dizisinin kadrosunda yer almaktadır ve Coşkun karakterini canlandırmaktadır.
COŞKUN ÖLDÜ MÜ ?

İçerde dizisinde 17. bölüm 16 Ocak'ta izleyiciye heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Dün akşam ekrana gelen yeni bölümde Celal'e bir şey olması durumunda Melek'i öldüreceğini söyleyen Yeşim, Sarp'ı tehdit etti. Öte yandan Sarp ile Melek arasınadaki ilişkiyi öğrenen Celal, Sarp'ın eline verdiği silahta güvenini test etti. Yusuf müdür ise ekibi topladıktan sonra Mert’e yaptığı açıklamada bundan sonra ekibin liderinin kendisi olmadığını söyledi. Celal ise Sarp’ı kızına yaklaşmaması konusunda kesin bir dille uyardı.

Coşkun’un Melek’i kaçırarak darp etmesinin ardından yanında bulunan adamlar sakin olması için uyarılarda bulundu. Mert yaptığı araştırmalar sonucu kaçırılan kızın telefon sinyallerini tespit ederek ekibe haber verdi. Öte yandan Sarp ve Celal de ayrı bir şekilde silahlanarak kız için harekete geçerken Yeşim, Sarp ile oldukça sert bir konuşma yaptı. Melek’in yaşayıp Celal’in zarar görmesi halinde Sarp’ın gözleri önünde kızı keseceğini söyleyen Yeşim operasyon için Sarp’ı açıkça tehdit etti. Coşkun, Yaşar’a söylediği sözlerde düşmanlarının ölmesini çok istediğini ifade ederken bu yapabilecek tek kişinin kendisi olduğunu söyleyecek. Celal ve Coşkun buluştuğu anda Yaşar harekete geçerek hazırlanan bomba düzeneğinin patlatılmasını isteyecek. Coşkun’un ölüp ölmediğini bir dahaki bölüm fragmanlarından hep birlikte göreceğiz.

 

Son Güncelleme: 03.02.2017 11:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş