22 Kasım 2016 Salı 15:01
İçerde Alyanak kimdir gerçek ismi
Show TV’nin fenomen dizileri arasında yer alan ve her pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan İçerde dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Alyanak karakteri ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. İşte detaylar..
 
Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği İçerde dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Aksiyon ve polisiye dizisi olarak karşımızda olan İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli gibi isimlerin yer alıyor.
Dizinin bir başka dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi de Alyanak. Alyanak lakaplı Hasan karakterini ise Yıldıray Şahinler canlandırıyor.

Alyanak kimdir?
Dizide son bölümlerde izleyenler tarafından çok da tasvip edilmeyen bir karakter olarak göze çarpıyor. Celal Baba’ya ihanet eden ve Akın Işık’ın  tarafına geçen Alyanak Celal’in ölmesi için Akın’a yardım ediyor.

Yıldıray Şahinler kimdir?
İçerde dizisinin Alyanak’ı Şahinler 7 Şubat 1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Yıldıray Şahinler İstanbul Şehir Tiyatrosunda uzun süre görev alır.

Yılın En iyi erkek oyuncusu olarak seçilen Yıldıray Şahinler aynı zamanda Sadri Alışık Ödüllerinde ise en iyi erkek oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. Yeşim Koçak ile evli olan Şahinler’in rol aldığı dizi ve filmler şu şekilde;

Lalelide Bir Azize
Gemide
Anne Babamla Evlensene
Ti Show
Yerim Seni
Oğlum Adam Olacak
Gülşen Abi
Hastane www.dizioyunculari.biz
Son Söz Sevginin
Ayaşlı Ve Kiracıları
Elveda Rumeli
Avrupa Yakası
İntikam
Kayıp
Ulan İstanbul
Hayat Yolunda
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş