23 Ocak 2017 Pazartesi 17:46
İçerde 19.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 30 ocak Pazartesi

Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 18.bölüm ile ekranlarda olan İçerde dizisi ile ilgili gelişmeler ise şu şekilde..

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Damla Colbay gibi isimlerin oynadığı ve her bölümü reyting rekorları kıran İçerde dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Son olarak 23 Ocak Pazartesi akşamı 18.bölüm işe sevenlerinin karşısına çıkan İçerde dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Kebapçı Celal’in Coşkun ile Yaşar’ı yakaladığı sırada olay yerine hemen Yusuf Müdür ve ekibi de gelir. Yusuf ise Coşkun ve Yaşar’ı Celal’den korumak için oradan hemen alır ve ifadelerini almak için Organize Şube’ye götürür.

Herkes Coşkun’un peşine düşer. Mert ise ailesini öğrenmek için Sarp Umut’u sormak için ve Celal ise Coşkun’u öldürmek için herkes harekete geçer. Herkes harekete geçmek için Coşkun’un Organize’den çıkmasını beklemektedir.

Tehlikenin farkında olan Coşkun ise kendisini korumak için Yaşar ile birlikte harekete geçer. Coşkun artık köşeye sıkışmıştır. Artık yoluns onuna geldiğini düşünmektedir.

İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Show Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş