16 Ocak 2017 Pazartesi 21:25
İçerde 18.bölüm fragmanı çıktı mı 23 Ocak Pazartesi son bölüm özeti Show Tv

Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak16 ocak pazartesi akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay gibi isimlerin oynadığı ve her bölümü merakla takip edilen  İçerde dizisi yine bu hafta da sevenlerini ekran başına kilitledi. 16 ocak pazartesi akşamı yayınlanan dizide nefesler tutuldu!

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı İçerde dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Coşkun, Yaşar adında bir adamla gelir. Bu adam hakkında bildikleri ile birlikte Celal’e karşı işbirliği fikrinde olan Coşkun’un aklından ne gibi planlar geçmektedir? Öte yandan Yeşim ise Celal’e Dna testi yaptırdığını ve Melek ile arasındaki gerçeği bildiğini söyler.

Yıllardır bu gerçeği saklayan Celal’e karşı oldukça öfkeli olan Yeşim sert tepki verir.  Melek’in Celal ile arasını bozmak ister ve Sarp ile Melek’in ilişkisi olduğunu söyler.

Celal ise duyduklarının ardından çılgına döner ve Sarp’ın getirilmesini emreder. Melek ise bavullarını toplamıştır ve seyahate çıkmak üzeredir. Celal ile yaşananların ardından uzaklaşmak isteyen Melek rahatlamaya ihtiyacı vardır.

İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Show Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 16.01.2017 23:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş