08 Ocak 2017 Pazar 21:22
İçerde 17.bölüm fragmanı çıktı mı 16 Ocak Pazartesi Show TV
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak 9 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

2016’nın son dönemlerinin en çok konuşulan yapımlarının başında geliyor İçerde dizisi.. Gerek oyuncu kadrosu gerek konusu ile Show Tv’nin kısa süre içerisinde fenomen haline gelen İçerde dizisi geçtiğimiz hafta yeni yıl nedeniyle ekranlarda olmamıştı.

16.bölümü ile 9 ocak pazartesi akşamı ekranlarda olan İçerde dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Sarp’ın Umut Patron kimliği ile hamle yapması hezimetle sonuçlanır. Bunun ardından ortalık bir anda toz duman olur. Hem Yusuf Müdür’ü hastaneye yetiştirmek hem de olay yerindeki delillerin bir şekilde kalkması için çaba gösteren Sarp başarmıştır.

Olanlarda dolayı kendisini suçlu hisseden Sarp bunu telafi etmek isteyecektir. Organize Şube memurları ise hastaneye gider. Mert ise Yusuf Müdür’ün nasıl hastaneye getirildiğini öğrenmek için hastane görevlisinden kamer kayıtlarını istese de alamaz.

Mert ise durumdan şüphelense de anlam veremez. Davut ve Minik ise Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesine kaldırırlar. Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünse de Celal’in planları farklıdır. Celal pişman olacağı bir hamle yapacaktır.

 

İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri Show Tv resmi sayfasının ardından aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 08.01.2017 21:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş