12 Aralık 2016 Pazartesi 23:52
İçerde 14.bölüm fragmanı çıktı mı 19 Aralık 2016 Pazartesi Show Tv
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 13.bölüm ile 12 Aralık Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Son dönemlerin en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de İçerde oldu. Gerek oyuncu kadrosu gerek de sürükleyici senaryosu ile reyting rekorları kıran İçerde dizisi bu hafta 13.bölüm ile yine reytinglerde zirvede yer aldı.

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisinin yapımını ise Ay Yapım üstleniyor. Bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Mert, Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünmektedir. Mert bu düşüncelerini Melek ile de paylaşır. Şüphelerinde haklı olup olmadığını öğrenmek için Celal’e oyun oynayan Mert istediklerine ulaşacak mıdır merak konusu olur.

Öte yandan Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için harekete geçen Yusuf Müdür son bir hamle yapar. Celal, Köstenceli’nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin imler olduğunu öğrenmeye çalışır.

Sarp, Celal ve adamları gizemli adamın peşine düşerler. Mert ise ailesi olduğunu öğrenir ve Coşkun’un izini sürmeye devam eder. Coşkun yeni planlar kurmanın peşindedir ve Metin’in evini araştırmaya başlamıştır.

 

İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv resmi sitesinin ardından gelişmeleri yerel haber ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 12.12.2016 13:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş