28 Kasım 2016 Pazartesi 23:00
İçerde 12.bölüm fragmanı çıktı mı 5 Aralık Pazartesi Show Tv yeni bölüm
 Son dönemlerin ekranlarda en çok takip edilen dizileri arasında yer alan İçerde dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak 28 Kasım Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan İçerde ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Pazartesi akşamlarının en dikkat çekici dizilerinden bir tanesi de İçerde dizisi oldu. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Damla Colbay, Çetin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Gözde Kansu, Bensu Soral gibi birbirinden ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı İçerde dizisi bu hafta 11.bölüm ile ekranlarda oldu.

28 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de sevenlerinin karşısında olan dizinin bu haftaki bölümünden gelişmeler ise şu şekilde;

11.bölüm özeti:

Celal’in adamlarına görünmeden kaçmayı başaran Alyanak şimdilik hayatta kalabilmek için plan yapmak zorundadır. Yusuf ve ekibi ise Köstenceli’nin öldürüldüğünü öğrenirler ancak Celal aleyhine herhangi bir delil veya ipucuna ulaşamazlar.

Yusuf ve ekibi görgü tanığı olarak Celal Baba’nın hain olarak da Alyanak’ın peşindedir. Coşkun ise tekrardan ortaya çıkar. Eylem üzerinden Celal’e tuzak kurma içerisinde olan yüzüklü adam Coşkun önemli planlar içerisindedir.

Mert bir yandan Füsun için Umut’u ararken diğer yandan da Coşkun’un hayatta olduğunu öğrenir. Yusuf ise tekrardan Necip Uyanık kılığında Sarp ile iletişime girer! İçerde dizisinde işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bakalım Alyanak yakalanacak mı?

İçerde dizisi her pazartesi saat 20.00’de Show tv ekranlarında!

Son Güncelleme: 27.11.2016 14:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş