01 Aralık 2016 Perşembe 08:34
İçerde 12. Bölüm fragmanında Sarp'tan ŞOK hamle!
Show Tv'nin fenomen dizisi İçerde geçtiğimiz akşam Pazartesi gecenin ardından reytinglerin tepesine oturdu. Sevilen dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümü öncesinde yayınlanan ilk fragmanı ile ekranlara geldi.

Seyirciyi ekrana kitleyen dizinin yeni bölüm fragmanında Sarp ve Yusuf müdür arasında şoke eden bir diyalog yaşıyor. Sarp ona gelen kimliği belirsiz aramaların Yusuf müdür olduğunu öğreniyor. Bunun ortaya çıkmasının ardından Sarp artık yoluna yalnız devam etme kararı alıyor.. Peki İçerde 12. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte İçerde 12. bölüm fragmanı

Ekranların aksiyon dolu dizisi yeni bölümüyle Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde yaşanan gelişmeler izleyenleri şoke edecek.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

“İçerde”nin 11. bölümünde; Alyanak, Celal’in adamlarına görünmeden kaçmayı başarır. Şimdi hayatta kalabilmek için plan yapmak zorundadır. Yusuf ve ekibi Köstenceli’nin öldürüldüğünü öğrenir ama Celal aleyhine herhangi bir ipucu bulamamışlardır. Artık hem Yusuf ve ekibi, görgü tanığı olarak hem de Celal’in adamları hain olarak Alyanak’ın peşindedir. Yüzüklü adam Coşkun tekrar ortaya çıkar. Eylem üzerinden Celal’e tuzak hazırlığı içindedir. Eylem durumu Mert’e anlatır. Mert bir yandan Füsun için Umut’u ararken diğer yandan Coşkun'un hayatta olduğunu öğrenir. Yusuf, Necip Uyanık kılığında Sarp ile tekrar iletişime geçer. Birbirinden haberdar olmayan iki kardeşin yolu hiç ummadıkları bir yerde kesişir.
Son Güncelleme: 01.12.2016 08:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş