03 Ocak 2017 Salı 20:06
Hayat Şarkısı 37.bölüm ne zaman yayınlanacak 3 Ocak Salı neden yayınlanmadı?
 Kanal D ekranlarının her hafta beğeni ile takip edilen dizilerinden Hayat Şarkısı’dan sevenlerine kötü bir sürpriz geldi. 10 Ocak Salı akşamı ekranlarda olması beklenen dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. Peki Hayat Şarkısı ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar..

 

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin bu hafta yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmadı.

Yeni yılda tamamlanacak olan prosedürlerin ardından ekranlarda olmaya devam edecek Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümü 10 Ocak Salı akşamı saat 20.00’den itibaren Kanal D ekranlarında olacak.

Son bölüm neler yaşandı?

Cem’in esrarengiz bir kazaya kurban gitmesi ile birlikte yankılar sürmeye devam eder. Cevher erkekleri ise aileye gelebilecek olası suçlamalar için ardı ardına tedbirler almaya devam ederler. Zeynep ise Hüseyin ile olan aralarındaki buzları Hülya’nın tavsiyeleri ile birlikte eritir.

Hülya ile Kerim ise gerilim gittikçe artmaya devam eder. Bu arada gittikleri otelde keyifli bir tatil geçirmeyi planlayan Cevher ailesini ise kötü haberler beklemektedir.

Hayat Şarkısı dizisi 10 Ocak Salı akşamı Kanal D’de!

Son Güncelleme: 03.01.2017 20:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş