20 Aralık 2016 Salı 23:01
Hayat Şarkısı 36.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Aralık 2016 Salı Kanal D
 Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. 20 Aralık Salı günü 35.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Pelin Öztekin gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

20 Aralık Salı akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında olan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Hülya fidye karşılığında teslim edilen çocuğun Bahar olmadığını fark edince çaresiz kalır ve bunun ardından Bayram’dan ister. Kerim ise  yakaladığı ipuçları ile birlikte takip ederek şoke edici bilgilere ulaşılır.

Bu arada çocuk için ödenen fidye parası ise esrarengiz bir şekilde geri dönmüştür ancak Bahar ise hala kayıplardadır. Bütün aile sağ salim Bahar’ı bulma telaşına kapılmıştır. Cem’e ne olduğunun ortaya çıkması ile birlikte ise Hülya’nın endişelerini katlayarak artıracaktır.

Hayat Şarkısı Oyuncu Kadrosu

Burcu Biricik – Hülya

Birkan Sokullu – Kerim

Tayanç Ayaydın – Hüseyin

Ecem Özkaya – Melek

Ahmet Mümtaz Taylan – Bayram

Seray Gözler – Süheyla

Deniz Şen Hamzaoğlu – Kaya

 

Hayat Şarkısı dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sitesinin hemen ardından sizlerle birlikte olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 19.12.2016 22:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş