13 Aralık 2016 Salı 22:28
Hayat Şarkısı 35.bölüm fragmanı çıktı mı 20 Aralık 2016 Salı Kanal D
 Kanal D’nin sevilen dizilerinden bir tanesi olan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 34.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte haberin detayları..

 

Salı akşamlarının en çok takip edilen ve reyting alan yapımlarından olan Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi 13 Aralık Salı akşamı ekranlarda oldu.

34.bölüm ile yine nefes kesen sahnelerle karşımızda olan Hayat Şarkısı dizisinde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Yardıma çağırdığı Mahir ile birlikte harap evde büyük bir sürpriz ile karşılaşır Hülya. Bahar’ın kaçırılması haberi ise güvenlik tedbiri olarak Melek ve Zeynep’in aynı çatı altında buluşması anlamına geliyordu ve bu da yeni gerginliklere yol açtı.

Bu gelişmelerin yanı sıra ise aileye yeni bir bebek geleceğinin haberi ise eve bomba gibi düşer. Polis ve Bayram’ın adamlarının Bahar’ı arama bulma çabaları devam eder Hülya ve Mahir’in problemi kendi yöntemleri ile çözme çabaları ise hiç beklenmedik gelişmelere neden olacaktır.

 

Hayat Şarkısı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kanal D resmi sitesinin ardından sitemizde bulabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 13.12.2016 14:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş